Телепрограма на 25 травня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Чай з бергамотом".
8:25 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
10:10 Х/ф "Фатальна пісня", 1 і 2 с.
11:45 Х/ф "Фатальна пісня", 3 і 4 с.
13:20 Х/ф "Звинувачується весілля".
14:40 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
16:15 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
17:50 Х/ф "Чудо в краю забуття".
19:35 Х/ф "Поки є час".
20:55 Х/ф "На мить озирнутися", 1 с.
22:05 Х/ф "На мить озирнутися", 2 с.
23:15 Х/ф "Іній".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
10:00 Час української анімації.
11:30 Х/ф "Рівень чорного".
13:05 Х/ф "Випадковий чоловік".
14:40 Х/ф "Сексоголік".
16:15 Х/ф "Аманда".
18:05 Х/ф "Голос монстра".
19:55 Х/ф "Король Лев".
21:55 Х/ф "Велика афера".
23:50 Х/ф "Якщо твоя дівчина - зомбі".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "За кров до перемоги".
15:05 Х/ф "Державні таємниці".
17:05 Х/ф "Невразливий".
19:00 Х/ф "Імаджинаріум".
20:30 Х/ф "Гангстер".
23:10 Х/ф "Двійник диявола".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
10:00 Час української анімації.
11:30 Х/ф "Рівень чорного".
13:05 Х/ф "Випадковий чоловік".
14:40 Х/ф "Сексоголік".
16:15 Х/ф "Аманда".
18:05 Х/ф "Голос монстра".
19:55 Х/ф "Король Лев".
21:55 Х/ф "Велика афера".
23:50 Х/ф "Якщо твоя дівчина - зомбі".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Пропала грамота".
8:15 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
9:45 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
11:00 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
12:10 Х/ф "Знайомтеся - Джо Блек".
15:05 Х/ф "Смерть їй личить".
16:50 Х/ф "Гамлет".
19:05 Х/ф "Джейн Ейр".
21:05 Х/ф "Кільце дракона".
22:40 Х/ф "Дім, який побудував Джек".
1:15 Нічне промо.
BOLT
5:35 Т/с "Код Костянтина", 26 с.
5:45 Т/с "Північний вітер", 1 с.
6:30 Т/с "Північний вітер", 2 с.
7:15 Т/с "Нічні ластівки", 1 с.
8:05 Т/с "Нічні ластівки", 2 с.
9:00 Х/ф "Дід".
10:35 Т/с "Код Костянтина", 27 с.
11:25 Т/с "Код Костянтина", 28 с.
12:15 Х/ф "Чужі душі".
13:40 Х/ф "Паршиві вівці", 1-4 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 29 с.
18:05 Т/с "Код Костянтина", 30 с.
18:50 Т/с "Фантом", 9 с.
19:40 Т/с "Фантом", 10 с.
20:30 Т/с "Викрадення богині", 1 с.
21:15 Т/с "Викрадення богині", 2 с.
22:00 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 1 с.
23:00 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 2 с.
23:50 Т/с "Майор та магія", 8 с.
0:35 Т/с "Майор та магія", 9 с.
1:25 Х/ф "Кохання зі зброєю", 1-4 с.
4:20 Х/ф "Полювання за тінню".
Star Family
5:25 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Сестри по крові", 51-54 с.
9:15 Х/ф "Криза Віри".
10:55 Х/ф "Знак долі".
12:45 Х/ф "Осінній вальс".
14:35 Т/с "Сестри по крові", 53-56 с.
17:50 Т/с "Анна Герман", 9 і 10 с.
19:35 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 1 і 2 с.
21:20 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
22:45 Х/ф "Криза Віри".
0:25 Т/с "Сестри по крові", 55 і 56 с.
2:05 Т/с "Анна Герман", 9 і 10 с.
3:50 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 1 і 2 с.