Телепрограма на 12 квітня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
8:15 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
9:20 Х/ф "Донбас".
11:25 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
12:55 Х/ф "Повернення високого блондина".
14:20 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
15:50 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 1 с.
17:05 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 2 с.
18:15 Д/ф "...якого любили всі". Леонід Биков.
19:30 Х/ф "Не було б щастя...".
20:40 Х/ф "Приборкання непокірного".
22:30 Х/ф "Поки не випав сніг".
23:55 Х/ф "А життя продовжується".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Колесо чудес".
14:45 Х/ф "Голос монстра".
16:45 Х/ф "Типу круті лягаві".
19:00 Х/ф "Наречений на двох".
20:50 Прем'єра. Х/ф "Аманда".
22:45 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
0:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Нокаут".
14:35 Х/ф "Білосніжка та мисливець".
16:45 Х/ф "Знамення".
18:50 Х/ф "88 хвилин".
20:40 Х/ф "Форсаж 7".
23:00 Х/ф "Ультраамериканці".
0:40 Х/ф "Термінал".
2:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Колесо чудес".
14:45 Х/ф "Голос монстра".
16:45 Х/ф "Типу круті лягаві".
19:00 Х/ф "Наречений на двох".
20:50 Прем'єра. Х/ф "Аманда".
22:45 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
0:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Веселі Жабокричі".
8:15 Х/ф "Дама з папугою".
9:55 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 с.
11:10 Х/ф "Ярослав Мудрий", 2 с.
12:30 Х/ф "Мері Шеллі та монстр Франкенштейна".
14:35 Х/ф "Солдат Джейн".
16:45 Х/ф "К-19".
19:05 Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
21:10 Х/ф "Харві Мілк".
23:20 Х/ф "Чорне золото".
1:35 Нічне промо.
BOLT
5:35 "Історія криміналістики".
6:15 Х/ф "Чужі душі".
7:40 Т/с "Клан ювелірів", 37 с.
8:30 Т/с "Клан ювелірів", 38 с.
9:20 Т/с "Клан ювелірів", 39 с.
10:05 Т/с "Клан ювелірів", 40 с.
10:55 Т/с "Клан ювелірів", 41 с.
11:40 Т/с "Клан ювелірів", 42 с.
12:30 Т/с "Патруль Самооборона", 16 с.
13:15 Т/с "Патруль Самооборона", 17 с.
14:00 Т/с "Патруль Самооборона", 18 с.
14:45 Т/с "Патруль Самооборона", 19 с.
15:30 Т/с "Патруль Самооборона", 20 с.
16:15 Т/с "Патруль Самооборона", 21 с.
17:00 Т/с "Право на захист", 6 с.
17:45 Т/с "Право на захист", 7 с.
18:30 Т/с "Право на захист", 8 с.
19:15 Т/с "Право на захист", 9 с.
20:00 Т/с "Право на захист", 10 с.
20:45 Т/с "Право на захист", 11 с.
21:30 Т/с "Право на захист", 12 с.
22:15 Т/с "Син батька народів", 7 с.
23:10 Т/с "Син батька народів", 8 с.
0:00 Т/с "Син батька народів", 9 с.
0:50 Т/с "Син батька народів", 10 с.
1:40 Т/с "Син батька народів", 11 с.
2:30 Т/с "Син батька народів", 12 с.
3:25 Х/ф "Позаземний".
Star Family
6:00 Т/с "Кохання за законом", 27-30 с.
8:45 Т/с "Кохання за законом", 31 і 32 с.
10:10 Х/ф "Навчаю грі на гітарі", 1-4 с.
13:10 Х/ф "Кохання під наглядом".
14:45 Х/ф "Мільйонер".
16:30 Х/ф "Карасі".
18:20 Х/ф "Мама напрокат".
19:55 Х/ф "Психопатка".
21:50 Т/с "Нанолюбов", 25-29 с.
1:50 Т/с "Нанолюбов", 30-34 с.