Телепрограма на 26 травня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "У тридев'ятому царстві".
8:30 Х/ф "Автопортрет невідомого".
9:45 Х/ф "Брама".
11:35 Х/ф "Зрадник".
13:10 Х/ф "Шкура білого ведмедя".
14:30 Д/ф "Олександр Довженко. Одеський світанок".
15:05 Х/ф "Дрібниці життя".
16:20 Х/ф "Тепер я буду любити тебе".
17:55 Х/ф "Порно з вбивством".
19:20 Х/ф "Місто, в якому не ходять гроші".
21:00 Х/ф "Укол парасолькою".
22:40 Х/ф "Чудо в краю забуття".
0:25 Х/ф "Такі красиві люди".
2:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:45 Час української анімації.
11:05 Х/ф "Іван Сила".
12:40 Х/ф "Король Лев".
14:40 Х/ф "Аладдін".
16:50 Х/ф "Велика афера".
18:45 Х/ф "Четверо проти банку".
20:25 Х/ф "Патерсон".
22:25 Х/ф "Мис Страху".
0:35 Х/ф "Аманда".
2:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:15 Х/ф "Проповідник з кулеметом".
14:25 Х/ф "Гангстер".
17:05 Х/ф "Падіння Олімпу".
19:05 Х/ф "Безславні виродки".
21:40 Х/ф "Дублікат".
23:25 Х/ф "13 гріхів".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:45 Час української анімації.
11:05 Х/ф "Іван Сила".
12:40 Х/ф "Король Лев".
14:40 Х/ф "Аладдін".
16:50 Х/ф "Велика афера".
18:45 Х/ф "Четверо проти банку".
20:25 Х/ф "Патерсон".
22:25 Х/ф "Мис Страху".
0:35 Х/ф "Аманда".
2:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
9:15 Х/ф "Данило - князь Галицький".
10:55 Х/ф "Мільйон у шлюбному кошику".
12:30 Х/ф "Гамлет".
14:45 Х/ф "Стати Джоном Ленноном".
16:25 Х/ф "Мушкетер".
18:10 Х/ф "Смертельний номер".
19:50 Х/ф "Генсбур. Кохання хулігана".
22:05 Х/ф "Центуріон".
23:45 Х/ф "Дім, який побудував Джек".
2:20 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Північний вітер", 3 с.
6:45 Т/с "Північний вітер", 4 с.
7:30 Т/с "Нічні ластівки", 3 с.
8:15 Т/с "Нічні ластівки", 4 с.
9:05 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 1 с.
10:05 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 2 с.
10:55 Т/с "Код Костянтина", 29 с.
11:40 Т/с "Код Костянтина", 30 с.
12:30 Т/с "Фантом", 9 с.
13:15 Т/с "Фантом", 10 с.
14:05 Т/с "Викрадення богині", 1 с.
14:50 Т/с "Викрадення богині", 2 с.
15:40 Т/с "Майор та магія", 8 с.
16:25 Т/с "Майор та магія", 9 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 31 с.
18:00 Т/с "Код Костянтина", 32 с.
18:50 Т/с "Фантом", 11 с.
19:40 Т/с "Фантом", 12 с.
20:30 Т/с "Викрадення богині", 3 с.
21:15 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
22:05 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 3 с.
23:00 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 4 с.
23:50 Т/с "Майор та магія", 10 с.
0:35 Т/с "Майор та магія", 11 с.
1:20 Т/с "Північний вітер", 1 с.
2:05 Т/с "Північний вітер", 2 с.
2:50 Т/с "Нічні ластівки", 1 с.
3:35 Т/с "Нічні ластівки", 2 с.
4:25 Х/ф "Без особливих прикмет".
Star Family
5:35 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Сестри по крові", 53-56 с.
9:20 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
10:50 Х/ф "Криза Віри".
12:30 Х/ф "Час щастя".
14:15 Т/с "Сестри по крові", 55-58 с.
17:35 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 1-4 с.
20:55 Х/ф "Якби ж то...".
22:35 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
0:00 Т/с "Сестри по крові", 57 і 58 с.
1:40 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 1-4 с.