Телепрограма на 27 травня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Фатальна пісня", 1 і 2 с.
8:35 Х/ф "Фатальна пісня", 3 і 4 с.
10:10 Д/ф "...якого любили всі". Леонід Биков.
11:25 Х/ф "У тридев'ятому царстві".
12:55 Х/ф "Автопортрет невідомого".
14:10 Х/ф "Чай з бергамотом".
15:35 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
17:10 Х/ф "Як коваль щастя шукав".
18:35 Х/ф "Зрадник".
20:10 Х/ф "Хрещена", 1 і 2 с.
21:45 Х/ф "Хрещена", 3 і 4 с.
23:20 Х/ф "Шкура білого ведмедя".
0:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
10:20 Час української анімації.
11:55 Х/ф "Вулкан пристрастей".
13:30 Х/ф "Мис Страху".
15:40 Х/ф "Рівень чорного".
17:15 Х/ф "Кінчем".
19:20 Х/ф "Вчитель на заміну".
21:00 Х/ф "Четверо проти банку".
22:40 Х/ф "Сексоголік".
0:15 Х/ф "Красуня і чудовисько".
2:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:35 Час української анімації.
12:20 Х/ф "Безславні виродки".
14:55 Х/ф "Три дні на вбивство".
16:55 Х/ф "Проповідник з кулеметом".
19:05 Х/ф "Червоні вогні".
21:00 Х/ф "Падіння Олімпу".
23:00 Х/ф "Ганнібал".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
10:20 Час української анімації.
11:55 Х/ф "Вулкан пристрастей".
13:30 Х/ф "Мис Страху".
15:40 Х/ф "Рівень чорного".
17:15 Х/ф "Кінчем".
19:20 Х/ф "Вчитель на заміну".
21:00 Х/ф "Четверо проти банку".
22:40 Х/ф "Сексоголік".
0:15 Х/ф "Красуня і чудовисько".
2:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
8:35 Х/ф "Мільйон у шлюбному кошику".
10:10 Х/ф "Меланхолійний вальс".
11:15 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
13:30 Х/ф "Бібліотекар: В пошуках Списа Долі".
15:10 Х/ф "Генсбур. Кохання хулігана".
17:25 Х/ф "Центуріон".
19:05 Х/ф "Джейн Ейр".
21:10 Х/ф "Ті, що сплять".
23:40 Х/ф "Залізний лицар".
1:45 Нічне промо.
BOLT
5:55 Т/с "Північний вітер", 5 с.
6:40 Т/с "Північний вітер", 6 с.
7:25 Т/с "Нічні ластівки", 5 с.
8:15 Т/с "Нічні ластівки", 6 с.
9:00 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 3 с.
9:55 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 4 с.
10:50 Т/с "Код Костянтина", 31 с.
11:35 Т/с "Код Костянтина", 32 с.
12:25 Т/с "Фантом", 11 с.
13:10 Т/с "Фантом", 12 с.
14:05 Т/с "Викрадення богині", 3 с.
14:50 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
15:40 Т/с "Майор та магія", 10 с.
16:25 Т/с "Майор та магія", 11 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 33 с.
18:05 Т/с "Код Костянтина", 34 с.
18:50 Т/с "Фантом", 13 с.
19:40 Т/с "Фантом", 14 с.
20:30 Т/с "Викрадення богині", 5 с.
21:15 Т/с "Викрадення богині", 6 с.
22:05 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 5 с.
23:00 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 6 с.
23:50 Т/с "Майор та магія", 12 с.
0:35 Т/с "Майор та магія", 13 с.
1:20 Т/с "Північний вітер", 3 с.
2:05 Т/с "Північний вітер", 4 с.
2:50 Т/с "Нічні ластівки", 3 с.
3:35 Т/с "Нічні ластівки", 4 с.
4:25 Х/ф "Таємничий острів".
Star Family
5:00 "Відкритий космос", 1 еп.
6:00 Т/с "Сестри по крові", 55-58 с.
9:20 Х/ф "Якби ж то...".
11:00 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
12:30 Х/ф "Час щастя 2".
14:05 Т/с "Сестри по крові", 57-60 с.
17:25 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 3-6 с.
20:45 Х/ф "Торкнутися неба".
22:20 Х/ф "Якби ж то...".
0:00 Т/с "Сестри по крові", 59 і 60 с.
1:40 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 3-6 с.