Телепрограма на 19 лютого, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
8:30 Х/ф "Червоний".
10:25 Т/с "Жінки брешуть краще".
12:00 Х/ф "Штольня".
13:30 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
15:00 Х/ф "Політ золотої мушки".
16:45 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 1 с.
18:00 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 2 с.
19:10 Х/ф "Дике поле".
21:05 Т/с "Жінки брешуть краще".
22:40 Х/ф "Дике кохання".
0:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
10:20 Час української анімації.
12:05 Х/ф "Пенелопа".
13:50 Х/ф "Божевільний професор".
15:30 Х/ф "Сім'янин".
17:40 Х/ф "Дамбо".
19:35 Х/ф "Тиха гавань".
21:35 Х/ф "Любіть Куперів".
23:25 Х/ф "Вік Адалін".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:35 Час української анімації.
12:10 Х/ф "Секрет у їхніх очах".
14:05 Х/ф "За кров до перемоги".
16:05 Х/ф "Потяг до Юми".
18:10 Х/ф "Дублікат".
19:55 Х/ф "Капітан Марвел".
22:00 Х/ф "Код "Червоний".
23:45 Х/ф "Гра Ендера".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
10:20 Час української анімації.
12:05 Х/ф "Пенелопа".
13:50 Х/ф "Божевільний професор".
15:30 Х/ф "Сім'янин".
17:40 Х/ф "Дамбо".
19:35 Х/ф "Тиха гавань".
21:35 Х/ф "Любіть Куперів".
23:25 Х/ф "Вік Адалін".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:40 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
9:25 Х/ф "Москаль-чарівник".
10:50 Х/ф "Веселі Жабокричі".
12:05 Х/ф "Мушкетер".
13:50 Х/ф "Самотній чоловік".
15:35 Х/ф "Слова".
17:20 Х/ф "Черчілль".
19:00 Х/ф "Агора".
21:10 Х/ф "Генсбур. Кохання хулігана".
23:25 Х/ф "Крейсер".
1:35 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Нічні ластівки", 5 с.
6:50 Т/с "Нічні ластівки", 6 с.
7:45 Т/с "Ніконов і Ко", 11 с.
8:30 Т/с "Ніконов і Ко", 12 с.
9:20 Т/с "Котовський", 3 с.
10:05 Т/с "Котовський", 4 с.
10:55 Т/с "Майор та магія", 27 с.
11:40 Т/с "Майор та магія", 28 с.
12:30 Т/с "Чужі крила", 1 с.
13:20 Т/с "Чужі крила", 2 с.
14:05 Т/с "Кримінолог", 11 с.
14:50 Т/с "Кримінолог", 12 с.
15:30 Т/с "Потрійний захист", 3 с.
16:15 Т/с "Потрійний захист", 4 с.
17:10 Т/с "Ніконов і Ко", 13 с.
17:55 Т/с "Ніконов і Ко", 14 с.
18:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 5 с.
19:35 Т/с "Смерть шпигунам!", 6 с.
20:30 Т/с "Потрійний захист", 5 с.
21:20 Т/с "Потрійний захист", 6 с.
22:10 Т/с "Кримінолог", 13 с.
22:55 Т/с "Кримінолог", 14 с.
23:40 Т/с "Майор та магія", 29 с.
0:30 Т/с "Майор та магія", 30 с.
1:20 Т/с "Котовський", 5 с.
2:05 Т/с "Котовський", 6 с.
2:50 Т/с "Володимирська, 15", 21 с.
3:40 Т/с "Володимирська, 15", 22 с.
4:30 Х/ф "Танці маріонеток", 1 і 2 с.
Star Family
5:10 "Титанік", 1 еп.
6:00 Т/с "Чужі таємниці", 11-14 с.
9:10 Х/ф "Інше обличчя".
10:50 Х/ф "Щасливої дороги!".
12:35 Х/ф "Фото моєї дівчини".
14:10 Т/с "Чужі таємниці", 13-16 с.
17:20 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 7-10 с.
20:45 Х/ф "Дивне Різдво".
22:25 Х/ф "Інше обличчя".
0:05 Т/с "Чужі таємниці", 15 і 16 с.
1:45 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 7-10 с.