Телепрограма на вчора, 29 травня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
8:15 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
9:20 Х/ф "Порно з вбивством".
10:45 Х/ф "Халепа на 5 Baksiv".
12:10 Х/ф "Аве Марія".
13:55 Х/ф "Не було б щастя...".
15:05 Х/ф "Хрещена", 1 і 2 с.
16:40 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 1 с.
17:55 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 2 с.
19:05 Х/ф "Шалено закоханий".
20:50 Х/ф "Життя як цирк", 1 с.
21:55 Х/ф "Життя як цирк", 2 с.
23:00 Х/ф "А життя продовжується".
0:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:15 Х/ф "Наречений на двох".
12:55 Х/ф "Агент Джоні Інгліш: Перезапуск".
14:40 Х/ф "Божевільний професор".
16:20 Х/ф "Кіборги".
18:15 Х/ф "Колесо чудес".
20:00 Х/ф "Каспер".
21:45 Прем'єра. Х/ф "Александр і жахливий, безрадісний, лажовий день".
23:10 Х/ф "Кінчем".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Найбільш п'яний округ у світі".
14:50 Х/ф "Гра Ендера".
16:45 Х/ф "Імаджинаріум".
18:15 Х/ф "Жорсткі заходи".
19:50 Х/ф "Люсі".
21:25 Х/ф "Ефект колібрі".
23:10 Х/ф "Світанок мерців".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:15 Х/ф "Наречений на двох".
12:55 Х/ф "Агент Джоні Інгліш: Перезапуск".
14:40 Х/ф "Божевільний професор".
16:20 Х/ф "Кіборги".
18:15 Х/ф "Колесо чудес".
20:00 Х/ф "Каспер".
21:45 Прем'єра. Х/ф "Александр і жахливий, безрадісний, лажовий день".
23:10 Х/ф "Кінчем".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Трест, що луснув", 1 с.
8:15 Х/ф "Трест, що луснув", 2 с.
9:30 Х/ф "Трест, що луснув", 3 с.
10:45 Х/ф "Меланхолійний вальс".
11:55 Х/ф "Пропала грамота".
13:15 Х/ф "Птахи".
15:20 Х/ф "Смертельний номер".
17:00 Х/ф "Принцеса де Монпансьє".
19:20 Х/ф "Анжеліка, маркіза янголів".
21:20 Х/ф "Самотній чоловік".
23:05 Х/ф "Залізний лицар 2".
0:55 Нічне промо.
BOLT
6:00 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.
8:55 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 7 с.
9:45 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 8 с.
10:45 Т/с "Код Костянтина", 35 с.
11:35 Т/с "Код Костянтина", 36 с.
12:20 Т/с "Фантом", 15 с.
13:10 Т/с "Фантом", 16 с.
14:00 Т/с "Викрадення богині", 7 с.
14:50 Т/с "Викрадення богині", 8 с.
15:35 Т/с "Майор та магія", 14 с.
16:20 Т/с "Майор та магія", 16 с.
17:05 Х/ф "Паршиві вівці", 1-4 с.
20:25 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
23:45 Х/ф "Чужі душі".
1:10 Т/с "Північний вітер", 7 с.
1:55 Т/с "Північний вітер", 8 с.
2:40 Т/с "Нічні ластівки", 7 с.
3:25 Т/с "Нічні ластівки", 8 с.
4:15 Х/ф "Кохання зі зброєю", 3 і 4 с.
Star Family
5:35 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Сестри по крові", 59-62 с.
9:20 Х/ф "Не квап кохання".
11:10 Х/ф "Торкнутися неба".
12:45 Х/ф "Знак долі".
14:35 Т/с "Сестри по крові", 61-64 с.
17:55 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 7 і 8 с.
19:40 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 1 і 2 с.
21:15 Х/ф "Кульбабка".
22:50 Х/ф "Не квап кохання".
0:40 Т/с "Сестри по крові", 63 і 64 с.
2:20 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 7 і 8 с.
4:05 Х/ф "Я тебе нікому не віддам", 1 і 2 с.